Paznokcie hybrydowe to coś, co w ostatnim czasie pokochało miliony kobiet. Nic dziwnego, jest to bardzo praktyczny zabieg, dzięki któremu kolor na paznokciach utrzymuje się przez dłuższy czas. Jedną z popularniejszych firm produkujących lakiery hybrydowe jest marka Semilac.

Przynależy ona do firmy Nesperta sp. z o.o i produkuje kosmetyki do pielęgnacji paznokci, które zyskały sobie rzeszę oddanych fanek

Produkty Semilac to między innymi lakiery hybrydowe dostępne w wielu różnych kolorach. Ich gama jest bardzo zróżnicowana, dzięki czemu każda klienta będzie w stanie wybrać lakier odpowiedni do jej preferencji. Produkty są najwyższej jakości co sprawia, że utrzymują się na paznokciach długo a ich kolor jest głęboki. Mimo że paznokcie hybrydowe znane są z dużej trwałości, efekt będzie pozytywny tylko przy doborze wysokiej jakości produktów. Dlatego warto wybrać artykuły sprawdzonej marki, której zaufało wiele kobiet oraz kosmetyczek.

Semilac

Oprócz lakierów hybrydowych w ofercie znajdziemy również te żelowe, które przedłużają nasze paznokcie

Znajdują się tu również lampy UV niezbędne do wykonania paznokci oraz wszystkie inne potrzebne nam akcesoria takie jak frezarka czy odżywki. Te ostatnie, są bardzo ważne przy regularnym wykonywaniu makijażu hybrydowego. Niektóre paznokcie są słabsze, dlatego powinniśmy dbać nie tylko o ich wygląd, ale również o pielęgnację. Używajmy odżywek i oliwek marki Semilac, których skład jest najlepszej jakości i przyczyni się do odbudowy naszej płytki. Produkty marki Semilac doceniły nie tylko kosmetyczki i ich klientki, ale również wiele celebrytek. W tym przypadku, nie ma wątpliwości, że wybierają one tylko najlepsze i sprawdzone kosmetyki. Asortyment marki jest bardzo bogaty, dlatego klienci pokochali tworzone przez nich zestawy takie jak Love Me. Zestaw zawiera bazę, 5 lakierów hybrydowych, top, waciki bezpyłowe, zmywacz, odtłuszczacz, pilniki, blok polerski oraz oczywiście lampę UV. Jest to świetna opcja, którą wybiera wielu klientów na początek swojej przygody z paznokciami hybrydowymi.

Podobne wpisy: